Yılmaz Group bünyesinde ev tekstil sektöründe döşemelik kumaş, perdelik kumaş ve yatak kumaşı üreten Marsteks, yaratıcılık ve yenilikçiliği en yüksek kalite ile birleştirmeyi temel felsefe olarak benimsemiştir. 17.000m² kapalı alanda, son teknoloji ile donatılmış, dar ve geniş çalışabilen jakarlı dokuma makineleri, iplik büküm, aktarma, çözgü hazırlık ve şönil iplik üretim makineleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş genç ve dinamik personel yapısı ile kendi bünyesinde bulunan kalite kontrol, Ar-Ge ve desen/tasarım çalışmalarıyla kaliteden taviz vermeden yurtiçinden ve yurtdışından müşterilerine hizmet vermektedir. Uzman AR-GE ekibimiz ve tasarımcılarımız ile farklı teknolojiler ve ürünler geliştirerek, üstün kalite standartlarında, ihtiyaçlar ile uyumlu ürünlerimizi kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Yıllık 8.000.000 metre üretim kapasitesi ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Orijinal desen ve tasarımları ile kaliteden asla ödün vermeyen firma  şu anki rekabetçi koşullarda dalında lider firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Marsteks ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi ve yenilikçi yaklaşımı ile faaliyet gösterdiği alanlarda fark yaratmaktadır. Bugün, Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Marsteks, gerekli tüm kalite belgelerini bünyesinde bulundurarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında çalışmalarına devam etmektedir.
MARSTEKS yenilikçi renk kombinasyonlarını, benzersiz tasarımları, zengin kreasyonları, son model teknolojisi ve dinamik yapısı ile kendine özgü üstün kaliteli kumaşlar oluşturmak için birleştirir.


MİSYON

Müşteri odaklı kalite anlayışını benimseyen,

Ülkemizde ve Dünyadaki gelişmelere ayak uyduran

Müşteri taleplerine istikrarlı ve kalite anlayışı ile yaklaşan

Ülkemizin refahı için istihdam yaratan ve ekonomimize daha fazla katkıda bulunan lider şirketlerden olmak.


VİZYON

Üretimde çalışanlarımıza,

Müşteri memnuniyetinden, pazar beklentilerine

Teknolojik gelişmelerden, yeniliklere

Güvenilir, öncü, dinamik firmalardan olduğumuzu

Sürekli olarak sektörün nabzını tutarak sektörde kanıtladığı farklılığını devam ettirmek, yerel ekonomi ve ülke ekonomisine destek olmaktır.