logo
Corporate Production Products News Contact
Online Payment
Video Catalog
twitter facebook youtube
About Us
Mission-Vision
Quality Policy
Yılmaz Group

  

            1993 yılında ev tekstili sektöründe döşemelik kumaş ve perdelik kumaş üzerine üretim yapmak üzere kurulan MARSTEKS, YILMAZ GRUP bünyesinde MARSEW Markası ile Bursa Demirtaş Organize Sanayi fabrikamızda üretim yapmaya devam etmektedir.

http://www.teknobursatasarim.com/admin/datas/sayfagenel/images/fab__(33)(1).jpg

          MARSTEKS 7.000m² kapalı alanda, son teknoloji ile donatılmış, dar ve geniş en çalışabilen jakarlı dokuma makineleri, iplik büküm, aktarma, çözgü hazırlık ve şönil iplik üretim makineleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş genç ve dinamik personel yapısı ile  kendi bünyemizde bulunan kalite kontrol,  Ar-Ge ve desen/tasarım çalışmalarımızla kaliteden taviz vermeden  yurtiçinden ve yurtdışından müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

http://www.teknobursatasarim.com/admin/datas/sayfagenel/images/fab__(32)(1).jpg

          Yıllık 2.000.000 metre üretim kapasitesi ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan MARSTEKS döşemelik kumaş üzerine uzmanlaşmış bir markadır. MARSTEKS profesyonel anlayış ile yönetilen bir grup firmasıdır. Orijinal desen ve tasarımları ile kaliteden asla ödün vermeyen firmamız şu anki rekabetçi koşullarda dalında lider firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. MARSTEKS modern üretim teknikleri ve yaratıcı tasarımları ile alanında uluslar arası bir referans olmaya isteklidir.

          MARSTEKS yenilikçi renk kombinasyonlarını, benzersiz tasarımları, zengin kreasyonları, son model teknolojisi ve dinamik yapısı ile kendine özgü üstün kaliteli kumaşlar oluşturmak için birleştirir. 

Design by Babelarts
türkçe english français