Sepet 0 x

MARSTEKS

Yılmaz Group bünyesinde ev tekstil sektöründe döşemelik kumaş ve perdelik kumaş üreten MARSTEKS, köklü tarihi ve yıllar içinde edindiği tecrübeyle hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ve başarılı çalışmalarını dünyaya hızla yayan “Yılsay Tekstil” kalitesi, değişime açık yapısı ve yatırımlarıyla piyasanın en önemli yapı taşlarından biri haline gelmiştir. 

En son teknolojiye sahip donanımlı makine parkı ve 10.000 m2 kapalı alanda 140 cm ve 280 cm eninde döşemelik kumaş üretiminde kendine özgü zengin kreasyonları ile en iyi teknolojiye sahip dokuma tezgahlarından oluşan dokuma üretim tesisinde; yılların tecrübesi ve kalite anlayışı ile ayda 250.000 metre üretim yaparak, dinamik ve girişimci ekibiyle modaya uygun renk ve dizaynlar takibinde kendine özgü tasarımlar geliştirir. Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle günün modasına yön verecek şekilde her müşteri sınıfına hitap ederek hizmet vermektedir. 

Başarılı stratejileri ve sunduğu kaliteli hizmet ile sektörünün saygın firmalarından biri olmayı başaran Yılsay Tekstil uzun yılların tecrübesi, genç ve dinamik personeli ile müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş bir lider kuruluştur. Yılsay Tekstil çevre ve insan yaşamı için üretim atıklarını ve çevreye zararlı atıkları minimize eder. Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya özen gösterir ve bunun için çalışanlarına gerekli eğitimi vererek doğa sorumluluk bilincini arttırır. 

MİSYON & VİZYON

Müşteri odaklı kalite anlayışını benimseyen, Ülkemizde ve dünyadaki gelişmelere ayak uyduran,Müşteri taleplerine istikrarlı bir tavırla ve kalite anlayışı ile yaklaşan; Ülkemizin refahı için istihdam yaratan ve ekonomimize daha fazla katkıda bulunan lider şirketlerden olmak.

Üretimde çalışanlarımıza, Müşteri memnuniyetinden pazar beklentilerine, Teknolojik gelişmelerden yeniliklere Güvenilir, öncü, dinamik firmalardan olduğumuzu benimseterek, Sürekli olarak sektörün nabzını tutarak sektörde kanıtladığı farklılığını devam ettirmek, yerel ekonomi ve ülke ekonomisine destek olmaktır.

Teknolojik

Kurumsal

Sistemli

Üretken

EnglishTurkish