Sepet 0 x

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite, hizmet, maliyet ve teknolojinin sürekli geliştirilmesi ilkesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmayı, Süreçlerimiz üzerinde yürüttüğümüz sıkı kontroller, dinamik yöntemimiz ve minimum süreç maliyetleri sayesinde müşterilerimizin güvenine layık olmayı, Tanımlanan kalite ve süreç hedeflerine ulaşabilmek için takım ruhuyla çalışmayı, Kalite yönetimi çerçevesinde, sürekli iyileştirme yaparak, standartların sürekliliğini garanti altına almayı kendimize ilke edindik.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yürürlükteki tüm çevre yönetmeliklerine uyarak, çevre kalitesini koruyacak şekilde çalışıyoruz. Zararlı (hava, su ve karasal) atıkların azaltılması/ ortadan kaldırılması için sürekli iyileştirmeler yapıyor ve bu hedefe ulaşıyoruz. Bu taahhüt üretimimizin, operasyonlarımızın, yeni ürünlerin geliştirilmesinin ve tedarikçiler ve müşterilerle olan etkileşimimizin yürütülmesinde bize rehberlik etmektedir. Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya özen gösteriyor ve bunun için çalışanlara eğitim vererek doğa sorumluluk bilincini artırıyoruz.

DOKUMA & DESEN

Kaliteli teknolojiye sahip dokuma tezgahlardan oluşan üretim tesisinde; müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışıyla ayda 250.000 metre kumaş üretimi yapmaktadır. Dinamik ve girişimci Tekstil Kumaş Tasarımları ekibiyle modaya uygun renk ve dizaynlar ile kendine özgü tasarımlar geliştirir. Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle her müşteri sınıfına hitap eder. Varlığımızın devamlı olması için çeşitliliğimizi ve üretkenliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Teknolojik

Kurumsal

Sistemli

Üretken

EnglishTurkish